Мар'ївка
Запорізький район, Запорізька область

Зустріч з керівництвом Запорізької облдержадміністрації

           

09 лютого 2016 року сільський голова Марина Нотанова була присутня на виїзному прийомі громадян в.о.голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля, який приймав на території Запорізького району в Запорізькій райдержадміністрації.

Від імені сільської ради надано клопотання:

«Шановний Костянтине Івановичу!

         У зв’язку із численними зверненнями мешканців с.Смоляне Мар’ївської сільської ради, стосовно водозабезпечення населення та повною відсутністю водопостачання населеного пункту, в якому проживає більше 200 чоловік, Мар’ївська сільська рада Запорізького району Запорізької області звертається з проханням сприяти у вирішені питання водозабезпечення с.Смоляне Мар’ївської сільської ради.»

 

 

 04.02.2016 року у адміністративній будівлі виконавчого комітету Мар’ївської сільської ради відбулася зустріч депутатів Мар’ївської сільської ради, керівників господарств з головою Запорізької райдержадміністрації Щербиною В.В. та першим заступником голови Запорізької райдержадміністрації Васюком А.Г.

            На зустрічі були обговорені проблеми збереження лісосмуг, відкриття другою групи для дітей дошкільного віку, питання освітлення с. Мар’ївка та водозабезпечення с. Смоляне.

            Головною темою на зустрічі стало питання інвентаризації земель та надання допомоги мешканцям території – власникам паїв у оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки .