Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Мар’ївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04353056) був реорганізований і увійшов до складу Біленьківської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Мар'ївка
Запорізький район, Запорізька область

Увага!  Повідомлення Запорізького РЕМ

 Увага!  Повідомлення Запорізького РЕМ

З метою покращення надійності електропостачання Запорізький РЕМ просить провести роботи з обрізання гілок дерев. Відповідальність за наслідки при обривах дротів через гілки дерев несуть власники цих дерев.

     Нагадуємо, що дерева, кущі , насаджені жителями в охоронній зоні ПЛ, підлягають обрізанню на відстані 2 метри від крайнього дроту  для ПЛ - 0,4 кВ, на відстані 4 метри  для ПЛ-10 кВ.

     Звертаємо Вашу увагу, що своєчасне проведення робіт по обрізанню дерев в охоронній зоні повітряних ліній запобігає нещасним випадкам, ураженням електричним струмом людей і тварин обірваними проводами.

      У свою чергу Запорізький РЕМ по вашій заявці забезпечить відключення ліній електропередач і забезпечить безпеку проведення робіт в будь - який слушний час. Заявки просимо подавати письмово за три доби до початку робіт.

       також нагадуємо про неприпустимість самовільного розширення своїх земельних ділянок та забудови парканами опр ПЛ - 0,4 кВ, що призводить до порушення умов безпеки та перешкоджає обслуговуванню ліній.

Обережно - ботулізм!

Обережно - гриби!

День захисника України (День захисників Вітчизни)

День захисників

Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Як свято, цей День прийшов на зміну не менш популярного колись всенародного Дня Червоної Армії. Радянська держава не «балувала» свій народ великою кількістю всіляких свят і пам’ятних дат. За великим рахунком керівництво намагалося обмежитися тільки специфічними святами, які ретельно намагалися пофарбувати в строгі політичні відтінки правлячої партії. Так було і з Днем Червоної Армії.

Характер загального народного свята, за даними проекту DilovaMova.com, цей День придбав, як День Народження Червоної Армії. Історично цьому передували події, що розгорнулися у палаючій бурі Першої Світової війни і революційних змін, які захлеснули відмираючу Російську Імперію. «Соціалістична вітчизна в небезпеці» - так було сформульовано опублікований 23-го лютого 1918-го року заклик Ради Народних Комісарів, датований 21-м лютого цього ж року. І дійсно, 18-го лютого 1918-го року турецькі та австро-німецькі війська, віроломно порушивши перемир’я, яку було укладено 15-го грудня 1917-го року з новою, тоді ще не цілком сприйманої всерйоз радянською владою, поспішили вторгнуться в Країну Рад. Була зроблена жорстка спроба окупації України, Прибалтики й Білорусії. Вже 21-го лютого німецькі війська, що складалися з 39-ти добре озброєних дивізій захопили Мінськ.

Без Армії, широкої народної підтримки і продуманої координації всіх зусиль було просто не можливо зберегти ні свої території, ні саму, нову соціалістичну державу. Захист Вітчизни - свята справа. Виснажений війнами і кривавим хаосом народ піднявся, знайшов у собі сили і встав на захист своєї Батьківщини. Супротивник був відкинутий.

Починаючи з 23-го лютого 1923-го за наказом чинної Реввійськради юної радянської держави щорічно стало проводитися свято Дня Червоної Армії. Після Другої Світової війни, в 1946-му році свято набуло нову назву - «День Радянської Армії і Військово-Морського Флоту».

Це був один з найулюбленіших і шанованих у народі свят. Народна самосвідомість завжди прагнула до підтримки добрих ініціатив, та вшанування захисників Вітчизни для народу стало однією з гарних славних традицій. Навіть нові реалії і розпад Могутньї Радянської держави не перекреслили цих традицій.

В наші дні День захисника Вітчизни зберігся в Росії, Киргизії і Придністров’ї, в Україні та Білорусії. У Російській Федерації цей День був закріплений у відповідності з новим законодавством, починаючи з 1995-го року. За рішенням Державної Думи Росії з 2002-го року це свято стало неробочим днем. З 2011-го року в Трудовий кодекс Російської Федерації були офіційно внесені відповідні зміни і навіть попередній робочий день 22-е лютого став на годину коротше. В Україні День захисників Вітчизни закріплений на підставі Указу Президента незалежної України № 202/99 від 23-го лютого 1999-го року в переліку пам’ятних дат і професійних свят.

Однак останні події початку 2014-го року і неоголошена війна Росії проти України змусили переглянути багато поглядів українського суспільства. Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, встановлено нове свято - «День захисника України», яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків - «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»). Цим же Указом визнається таким, що втратив чинність попередній Указ Президента України від 23-го лютого 1999-го №202.

З 5-го березня 2015-го року День захисника України став неробочим днем. За відповідні зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України №2187 в цілому проголосували 244 народних депутата Верховної Ради України.

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ - РЕАЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я МЕШКАНЦІВ

Візуальні відмінності паленої (підробленої) горілки від оригіналу

За оцінками незалежних експертів до 46% вітчизняного алкогольного ринку заповнено підробленою горілкою, яку в народі ще називають «паленою». Наслідки вживання цієї «зарази» непередбачувані: від головного болю вранці до інвалідності і смерті. Тому дуже важливо вміти відрізняти горілку від підробки ще в магазині. Існує ряд ознак, що дозволяють зробити це з високою часткою ймовірності, але стовідсотковий результат можуть дати лише лабораторні тести.

Палена горілка - це дешевий спиртово-горілчаний сурогат, що виробляється із сировини низької якості в підпільних цехах, який злочинці намагаються продати під виглядом відомих горілчаних марок, підробивши етикетку, пляшку, акцизну марку та інші супутні документи.

Саме на «пальонку» припадає 53% смертельних випадків отруєння алкоголем. Виробництво паленої горілки в рази дешевше, ніж оригінального напою. Злочинці, реалізувавши підробку, отримують нечуваний прибуток. Всього один підпільний цех приносить своїм власникам кілька мільйонів доларів прибутку за рік.

Між поняттями «палена» і «ліва» горілка є різниця. «Ліваком» називають партію якісної горілки лікеро-горілчаного заводу, яка не числиться в звітності підприємства. Вона дешевше, оскільки не обкладається податками. Але при покупці існує ризик, що під виглядом лівої горілки вам можуть продати палену. Так роблять злочинці, які не бажають або не вміють підробляти акцизну марку і сертифікати якості. Без цих документів здати свій сурогат в магазин вони не можуть, тому шукають довірливих громадян.

Як визначити палену горілку

Мова піде про перевірку зовнішнього вигляду напою перед його покупкою. Є ознаки, наявність яких повинна мотивувати вас вибрати іншу горілку або навіть магазин.

1. Ціна. Якщо ви віддаєте перевагу горілці певної марки, тоді слід знати середню ціну пляшки. Якщо в одному з магазинів ціна на 15-30% нижче, то ризик придбати там підроблену горілку зростає в кілька разів. Чудес не буває, вартість однієї і тієї ж горілки в різних магазинах не може сильно відрізнятися.

Раніше сама низька ціна видавала палену горілку, але тепер фальсифікатори порозумнішали і в більшості випадків продають свій сурогат за ціною оригіналу. Тому потрібно враховувати супутні фактори.

2. Точка продажу. Загальне правило: чим менше магазин, тим вище ймовірність купити там підроблену горілку. У великих супермаркетах вам видадуть чек, який є доказом зробленої покупки. Супермаркету простіше пред'явити претензію, тому «паленку» там продають менше, але все частіше вона трапляється і там. При цьому далеко не завжди великі магазини продають фальсифікат свідомо. Частіше вони купують високоякісну підробку з усіма сертифікатами якості (теж підробленими) на оптових базах.

3. Колір. Справжня горілка абсолютна прозора без муті і осаду на дні. Щоб перевірити це, досить перевернути пляшку догори дном, потримати кілька секунд і подивитися крізь неї на сонячне світло. Горілка не повинна мати сторонніх частинок, оранжевого, світло-жовтого та інших відтінків. Якщо колір змінюється, значить перед вами горілка зі спирту поганого очищення або води яка містить сторонні домішки.

4. Ковпачок. Заводська пляшка має акуратний ковпачок, який не прокручується і не тече. Краще купувати горілку з кульковим дозатором, так як в умовах підпільного цеху підробити таку пляшку складніше.

5. Етикетка. Повинна бути наклеєна рівно, а всі написи написані розбірливо. Це стосується і акцизної марки. Завод зобов'язаний вказати свою повну юридичну адресу, адресу виробничих потужностей, склад напою з якого він зроблений. Так перевіряються нові маловідомі горілчані марки. Іноді сурогат ховається під виглядом абсолютно нової горілки, яка щойно з'явилася на ринку.

У випадку з відомим брендом перевірка адреси та складу нічого не дасть (за рідкісним винятком), оскільки фальсифікатори просто копіюють вже готову етикетку. Їх може видати лише потьмянілий папір з поганими великими літерами, на якому вирішили заощадити.

Дати розливу на етикетці й ковпачку пляшки повинні збігатися. Хоча перевірка дат займає кілька секунд, але багато-хто лінуються це робити, купуючи палену горілку. Далеко не всі підпільні цехи контролюють час розливу. Це особливо актуально для підробки найбільш дешевих марок.

6. Захист виробників. Розуміючи, що покупцеві складно відрізнити хорошу горілку від паленої, відомі бренди розробляють власні системи захисту, які складно піддаються підробці. Це можуть бути нанесені на пляшці рельєфні знаки, герби та інші маркери якості.

Дізнатися про захист обраної вами горілки можна на сайті її виробника. Принаймні, там ви побачите, як виглядає оригінал, а потім порівняйте з пляшками, які стоять на прилавках магазинів.

Обережно! Стихійна торгівля!

   У жодній європейській країні не побачимо вуличних продавців на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях. Проте на вулицях та площі нашого міста, у дворах, скверах та в інших невстановлених місцях розгорнулася ціла мережа несанкціонованого збуту м’ясних і молочних продуктів, риби, городини тощо. Попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, люди часто ігнорують ці застереження, вважаючи, що такі продукти дешевші і свіжіші, від господаря, а не від перекупників, та й заощаджується час на відвідини ринку чи супермаркету. Активно торгують харчовими продуктами, їжею швидкого приготування без належного санітарного контролю зі самочинно встановлених точок продажу деякі кмітливі підприємці, утворюючи цілі осередки незаконної торгівлі.
   З настанням літньо - осіннього періоду неодмінно іще зросте кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування на тротуарах вулиць міста. Цьому сприяє не лише соціально-економічне становище в країні, а й той факт що несвідомі мешканці міста надають перевагу продуктам харчування які реалізують із землі, не замислюючись про якість цих продуктів, ким та в яких умовах вони виготовлені, де зберігались і в яких "клунках" вони транспортувались. Не дивляться покупці і на бруд, що летить на продукти з вулиці від машин та з-під ніг перехожих.
    Не згадують вони повідомлення в засобах масової інформації про гострі кишкові отруєння серед тих осіб які вживали продукти придбані на стихійних ринках, вважаючи що з ними цього не трапиться. Але ж, якщо і трапиться – то санітарна служба не проводитиме жодних лабораторних досліджень "підозрілих" продуктів, бо реалізовані на стихійних ринках продукти харчування законодавчо визначені як завідомо небезпечні та непридатні до споживання людиною.
   І винним своїй хворобі буде лиш той хто придбав небезпечні продукти на стихійних ринках, спокусившись на ціну чи привабливий вигляд товару. Завжди існувало правило - попит породжує пропозицію, але перед придбанням продовольчого товару рекомендуємо зважити корить та можливі негативні наслідки для здоров'я від вживання продуктів зі стихійного ринку.
   Для припинення розгортання осередків стихійної торгівлі звертаємося до всіх мешканців із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі.
   
   Купуйте якісні продукти харчування на ринках та в продовольчих магазинах.
   Адже якщо ніхто не купуватиме товари на стихійних ринках – то відповідно й останні зникнуть.
   Будьте свідомими і здоров’я Вам!
  З настанням тепла стихійна торгівля у невстановлених місцях стала серйозною проблемою для здоров'я населення.

Зауважимо, що громадяни, купуючи продукти харчування, не можуть бути впевнені у їхній якості. Особливо це стосується м’ясної, кисло-молочноїпродукції, риби. Власник, зрозуміло, нахвалює свій товар, однак гарантії щодо якості пропонованих продуктів харчування дати не може, бо у більшості випадків довідки від фахівця санстанції не має. А це означає, що м’ясо, молоко, рибу ветлікар у очі не бачив і на дослідження не брав. Те ж саме стосується овочів і фруктів. Де вони збиралися, який вміст хімії у товарі, - ніхто не скаже.

До того ж, сам факт продажу їстівного товару з імпровізованого прилавку, зробленого з брудного ящика, а тим більше – просто з асфальту – збиває з пантелику. Воно, звичайно, дешевше. Проте додому нести продукти, куплені прямо посеред тротуару, вирішиться далеко не кожен.

Звичайно, працівники міліції мають певні повноваження щодо боротьби зі стихійною торгівлею . Стосовно порушників чинного законодавства правоохоронці можуть застосовуювати заходи адміністративного впливу.

Згідно статті 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил торгівлі на ринках) громадяни, що займаються несанкціонованою торгівлею, караються попередженням або штрафом від 17 до 51 гривні. У той же час посадові особи за порушення даної статті караються попередженням або штрафом від 51 до 119 гривень.

Відповідно до статті 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях)реалізатори продуктів харчування караються штрафом у розмірі від 17 до 119 гривень з конфіскацією товару або без такої, на продавців промислових товарів накладається штраф від 102 до 255 гривень з конфіскацією предметів торгівлі.

  Увага!  Повідомлення Запорізького РЕМ

З метою покращення надійності електропостачання Запорізький РЕМ просить провести роботи з обрізання гілок дерев. Відповідальність за наслідки при обривах дротів через гілки дерев несуть власники цих дерев.

     Нагадуємо, що дерева, кущі , насаджені жителями в охоронній зоні ПЛ, підлягають обрізанню на відстані 2 метри від крайнього дроту  для ПЛ - 0,4 кВ, на відстані 4 метри  для ПЛ-10 кВ.

     Звертаємо Вашу увагу, що своєчасне проведення робіт по обрізанню дерев в охоронній зоні повітряних ліній запобігає нещасним випадкам, ураженням електричним струмом людей і тварин обірваними проводами.

      У свою чергу Запорізький РЕМ по вашій заявці забезпечить відключення ліній електропередач і забезпечить безпеку проведення робіт в будь - який слушний час. Заявки просимо подавати письмово за три доби до початку робіт.

       також нагадуємо про неприпустимість самовільного розширення своїх земельних ділянок та забудови парканами опр ПЛ - 0,4 кВ, що призводить до порушення умов безпеки та перешкоджає обслуговуванню ліній.

 

Туристичні об"єкти Запорізької області

Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

 

 

 

 

 

 

Щодо подачі заяв на  реєстрацію актів цивільного стану через мережу Інтернет

Новий сервіс від Міністерства юстиції України - Електронний апостиль

ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ БАТЬКІВ !

Щодо подачі заяв на реєстрацію актів цивільного стану через мережу Інтернет

Розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації про відкриття та закриття навігації для маломірних суден у 2016 році​

   Стихійна торгівля стає потенційно небезпечною для споживачів

Українці занепокоєні реалізацією продуктів харчування у невстановлених місцях 
       Стихійна торгівля продуктами харчування – загроза епідемічного добробуту населення. У жодній європейській країні не побачимо вуличних продавців крамом на тротуарах чи в інших не облаштованих для цього місцях. Проте на вулицях та площах наших міст, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях розгорнулася ціла мережа несанкціонованого збуту м’ясних і молочних продуктів, риби, городини тощо. Попри те, що придбані з рук продукти харчування не відповідають санітарним нормам, люди часто ігнорують ці застереження, вважаючи, що такі продукти дешевші і свіжіші, від господаря, а не від перекупників, та й заощаджується час на відвідини ринку чи супермаркету.             Активно торгують харчовими продуктами, їжею швидкого приготування без належного санітарного контролю зі самочинно встановлених точок продажу деякі кмітливі підприємці, утворюючи цілі осередки незаконної торгівлі.
Втім, так продавати харчові продукти – це правопорушення. Відповідно до статті 160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях), реалізаторів продуктів харчування карають штрафом від 17 до 119 гривень з конфіскацією товару або без неї. А статтею164 цього кодексу передбачено відповідальність за порушення порядку провадження господарської діяльності.
       Однак експерти санітарно-епідемологічної служби (СЕС) констатують: заборона стихійної торгівлі не дає відчутних результатів. У СЕС немає важелів впливу на суб’єкти, які здійснюють стихійну торгівлю. А попередження, протоколи та штрафи, складені правоохоронцями, на порушників майже не діють. Малоефективні також спільні рейди органів місцевого самоврядування та міліції. Тож стихійну торгівлю викорінити не вдається. Про це свідчить і кількість звернень на урядову «гарячу лінію», яка за минулий рік зросла порівняно з попереднім роком на третину. Близько півтисячі заявників просили навести лад із торгівлею у невстановлених місцях та впорядкувати вулиці.
      Стихійна торгівля – потенційна небезпека для споживача. Продукти харчування, які безконтрольно реалізують несумлінні підприємці, приватні особи з рук, не пройшли лабораторний контроль, не мають відповідного маркування, не упаковані належним чином. Отже, їх споживання може спричинити небезпечні гострі кишкові інфекції. Позиватися ж до суду за шкоду, заподіяну здоров’ю, підстав не буде – відповідача немає. Найефективніший спосіб боротьби зі стихійною торгівлею – не купувати продуктів харчування у невстановлених місцях.
        З приводу несанкціонованої стихійної торгівлі звертатися : 287-51-23 — «гаряча лінія» працює з 8.00 – до 16.00. Веб-сайт Мар’ївської сільської ради maryivka.rada.org.ua.

Служба за контрактом

Військова служба за контрактом це:

гарантія стабільного грошового забезпечення (оплати праці);

додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);

вільний вибір місця та умов служби по всій території Україні;

можливість зробити кар'єру;

можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

якісне безкоштовне медичне обслуговування;

можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в т.ч. за рахунок Міністерства оборони (після підписання другого контракту);

щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зросатає зі збільшенням вислуги, крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону);

безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;

право на отримання безкоштовного житла;

право на пенсію після 25 років вислуги;

інші соціальні гарантії встановлені законами;

служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

5 кроків до контрактника

Крок 1:

Завітай до свого районного військового комісаріату та більш детально дізнайся про військову службу у Збройних Силах України. Відвідай військову частину, яка тебе зацікавила, дізнайся про майбутню службу та обрану спеціальність

Крок 2:

Надання документів, вивчення особистості.

Крок 3:

Проходження медичного обстеження, професійного та психологічного відбору.

Крок 4:

Підписання контракту, проходження курсу навчання за обраною спеціальністю в військових навчальних центрах.

Крок 5:

Прибуття до обраного місця служби, проходження військової служби за отриманою спеціальністю.

Шановні мешканці Мар'ївської сільської ради!

       Останнім часом поширилися випадки розукомплектування (розкрадання) електроустановок, крадіжок дротів, трасформаторного мастила в КТП і таке інше, що призводить до тривалих перерв в електропостачанні споживачів. Залишаються без світла села та селища нашого району. В зв'язку з цим можливі травмонебезпечні фактори. Засобів для відновлення розграбованих електричних мереж РЕМ не має. І якщо розкрадання триватимуть і далі, то це призведе до припинення електропостачання споживачів на тривалий час.

       Запорізький РЕМ ВАТ "Запоріжжяобленерго" , зі свого боку , вживає максимальних заходів для запобігання розкраденого майна, однак для вирішення цієї проблеми зусиль самої компанії недостатньо - необхідна ще й допомога населення.

      Повідомляти достовірну інформацію щодо вчинення подібних незаконних дій та в разі находження підозрілих осіб біля об'єктів енергетики за телефоном : диспетчер району - 278-55-24, 278-55-25, представник ФЕБ - 050697-83-93

Інформація

 щодо оздоровлення дітей пільгових категорій, віком від 7 до 17 років включно, які зареєстровані та проживають в Запорізькому районі

Управління соціального захисту населення Запорізької районної державної адміністрації (далі – управління) інформує про категорії дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, які згідно Закону України «Про оздоровлення та відпочинок», мають право на безоплатне оздоровлення в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (колишніх піонерських таборах, зміна – 21 день (далі – ДЗОВ) та про перелік документів, які необхідні для постановки дітей на облік у чергу на безоплатне оздоровлення в управлінні.

Перелік категорій дітей та документів,

необхідних для постановки на облік на безоплатне оздоровлення в ДЗОВ в управлінні (м. Запоріжжя, вул. Комінтерну, 3а, каб. № 32 (3-й поверх):

1. Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

- заява опікуна, піклувальника, інших законних представників; копія свідоцтва про народження дитини; копія документа, що підтверджує статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування (розпорядження, наказ, рішення суду, тощо); довідка про склад сім’ї.

2. Для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань АТО в районах її проведення – довідка або наказ, одного з батьків; довідка про склад сім’ї.

3. Для дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія лікарського свідоцтва про смерть одного з батьків, копія посвідчення члена сім’ї загиблого; довідка про склад сім’ї.

4. Для дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної  категорії; довідка про склад сім’ї.

5. Для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; довідка про склад сім’ї.

6. Для бездоглядних та безпритульних дітей:

- клопотання соціальної служби; копія свідоцтва про народження дитини; довідка про перебування дитини на обліку в службі у справах дітей.

7. Для дітей-інвалідів, за відсутності медичних протипоказань і здатних до самообслуговування:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія медичного висновку; копія посвідчення дитини-інваліда або довідка; довідка в довільній формі з медичного закладу з висновком, що дитина не має медичних протипоказань на оздоровлення в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку (ДЗОВ); довідка про склад сім’ї.

8. Для дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, які перебувають на диспансерному обліку («Д» облік), не  мають  медичних протипоказань і можуть самостійно оздоровлюватися у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку:

-  заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи; контрольна карта диспансерного нагляду форми № 030/0 з медичного закладу; довідка про склад сім’ї.

9. Для дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія документа, що підтверджує належність дитини до зазначеної категорії; довідка про склад сім’ї.

10. Для дітей з малозабезпечених сімей:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям; довідка про склад сім’ї.

11. Для дітей з багатодітних сімей:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копія посвідчення або тимчасової довідки дитини з багатодітної сім'ї; довідка про склад сім’ї.

12. Для дітей, які перебувають на диспансерному обліку:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; контрольна карта диспансерного нагляду форми № 030/0 з медичного закладу; довідка про склад сім’ї.

13. Для талановитих та обдарованих дітей - переможців міжнародних,

всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіади:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копії посвідчення, диплома, грамоти або іншого документа, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреата, дипломанта, переможця олімпіади, конкурсу, фестивалю, спортивного змагання (1-3 особисте або командне місце), отримані впродовж останніх 2 років; довідка про склад сім’ї.

14. Для дітей, які є відмінниками навчання:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; копії табелів успішності за останні 2 роки, завірені печаткою навчального закладу; довідка про склад сім’ї.

15. Для дітей, які є лідерами дитячих громадських організацій:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; клопотання керівного органу громадської організації про надання путівки на оздоровлення та відпочинок; довідка про склад сім’ї.

16. Для дитячих творчих колективів та спортивних команд - переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіади:

- список дитячого творчого колективу або спортивної команди, завірений керівником навчального закладу, до якого належить творчий колектив або спортивна команда; копії свідоцтв про народження дітей; копії посвідчення, диплому, грамоти або інших документів, що підтверджує відповідні досягнення, звання лауреатів, дипломантів, переможців олімпіади, конкурсу, фестивалю, спортивного змагання (1-3 командне місце), отримані впродовж останніх 2 років; довідка про склад сім’ї.

17. Для дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села:

- заява одного з батьків; копія свідоцтва про народження дитини; довідка з місця роботи одного з батьків; довідка про склад сім’ї.

 

За довідками, відносно умов постановки на облік в чергу на безоплатне літнє оздоровлення 2016 року дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Запорізької районної державної адміністрації, відділ у справах соціального захисту громадян, сім’ї та дітей: начальник відділу Ширіна Тетяна Леонідівна, головний спеціаліст відділу Хмара Ірина Петрівна (м. Запоріжжя, вул. Комінтерну, 3а, каб. № 32 (3-й поверх), тел. 2236173).

Служба за контрактом

Чому 3 – 5 років військової служби за контрактом краще 9 – 12 місяців строкової військової служби?

Перед багатьма юнаками, які досягли призовного віку (18 років) і здобули вищу, професійно-технічну або повну середню освіту, постає питання вибору подальшого життєвого шляху. Для тисяч свідомих представників молоді наступним етапом їх біографії стає строкова військова служба – адже її проходження є обов’язковою умовою при працевлаштуванні за деякими професіями. Національна гвардія України пропонуює розумну альтернативу 9 – 12 місяцям строкової військової служби:
ви маєте право, не очікуючи призову, укласти контракт про проходження військової служби строком 3 – 5 років (залежно від категорії посад, на яких ви плануєте проходити службу).
Такий вибір має чимало переваг, зокрема:

Ви матимете можливість моделювати свою військову кар’єру, обираючи на свій смак спеціальність, військову частину і навіть підрозділ, в яких проходитимете службу.
Ви отримуватимете не «символічний» посадовий оклад строковика, а грошове утримання контрактника (мінімум– 1850 грн. на місяць), яке постійно зростатиме.
Ви не будете розташовуватися в казармі (у разі наявності у вас житла за місцем проходження служби).
У вас буде гарантований 5-денний робочий тиждень, а також щорічна основна відпустка та додаткові відпустки.
Ви матимете перспективи продовжити службу за новим контрактом, отримуючи підвищення у посаді та у військовому званні.
Ви отримаєте професійну підготовку за обраною вами спеціальністю і серйозну практику – за спеціальністю, яку ви вже маєте (наприклад – водія). Цей досвід стане вам у пригоді у подальшому житті.
Час військової служби буде зараховано до страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
Ви матимете можливість продовжити навчання за заочною формою (після продовження військової служби за новим контрактом) або стати курсантом вищих військових навчальних закладів, які готують офіцерів Національної гвардії України .
Ви станете членом численного колективу Національної гвардії України , служити в якому є честю, знайдете тут і вчителів, і справжніх бойових друзів, разом з якими захищатимете від злочинних посягань Українську державу і Український народ. Бойова праця з охорони правопорядку – цікава та відповідальна, Ви завжди згадуватимете роки служби у НГУ з гордістю!
Документи про проходження військової служби в лавах НГУ є чудовою рекомендацією для подальшої кар’єри!
Докладнішу інформацію про військову службу за контрактом у Національній гвардії України та наявність вакансій можна отримати в управлінні комплектування та проходження служби особовим складом ГУ НГУ(тел.: (044) 249-28-46, 249-27-52) а також за телефонами управлінь територіальних командувань, військових частин дислокованих за місцем Вашого проживання. Контактна інформація знаходиться у розділі СТРУКТУРА.

Прийом на військову службу за контрактом

Порядок проходження громадянами України військової служби, їх права та обов’язки визначаються законами України, положеннями про проходження військової служби відповідними категоріями військовослужбовців, які затверджуються Президентом України, та іншими нормативно-правовими актами. Відповідно до ст. 20 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (у редакції від 26 жовтня 2012 року) на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу до Національної гвардії України приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

військовослужбовці, які прослужили на строковій військовій службі не менше трьох місяців;

громадяни призовного віку, які мають вищу,


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua